Učím sa po slovensky – online hry

V dnešnom modernom svete, v ktorom existuje aplikácia snáď na všetko, si môžete vybrať z množstva online aplikácií. Treba si len nájsť tú, ktorá najlepšie splní vaše očakávania. Online svet ponúka naozaj veľa možností, ako sa učiť nové jazyky doma od nuly alebo sa v nich zdokonaľovať. Poďme sa pozrieť na aplikácie, ktoré vám pomôžu pri učení sa práve slovenského jazyka.

Klikni na obrázok a stiahni aplikáciu

Objavte zábavný a jednoduchý spôsob, ako sa naučiť pravidlá čítania, všetky slová, ktoré kedy budete potrebovať, a všetky užitočné frázy v slovenskom jazyku. Naučte sa po slovensky čítať, písať a hovoriť a to zo 61 rodných jazykov, zadarmo a offline, s FunEasyLearn.

Klikni na obrázok a stiahni aplikáciu

Naučte sa po slovensky s aplikáciou Ling len za 10 minút denne! Táto bezplatná aplikácia na učenie slovenského jazyka je navrhnutá tak, aby učenie slovenčiny bolo čo najjednoduchšie a najzábavnejšie! Pomocou rôznych minihier, hádaniek, výziev, kvízov a interaktívnych učebných techník sa budete môcť ponoriť do slovenského jazyka iba pomocou svojho smartfónu.

Klikni na obrázok a stiahni aplikáciu

Aplikácia Simply Learn Slovak Language je bezplatná jazyková aplikácia, ktorá vám pomôže rýchlo a efektívne hovoriť po slovensky. Všetky slovenské frázy a slová sú vám prezentované fonetickým aj pôvodným slovenským písmom. Nahráva ich rodený hovorca zo Slovenska. Uložte si svoje obľúbené frázy a slová, aby ste si ich mohli prezrieť bez problémov. Študujte svoju slovnú zásobu pomocou kartičiek pomocou techniky rozloženého opakovania. Otestujte si svoje znalosti v zábavnom kvíze zo slovenského jazyka a skontrolujte svoje skóre.

zdroj: https://play.google.com/